فرماندار شوش در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا مطرح کرد؛ ۶۵ درصد شهروندان واکسن کرونا را تزریق کردند

فرماندار شوش در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا مطرح کرد؛ ۶۵ درصد شهروندان واکسن کرونا را تزریق کردند

فرماندار شوش در ابتدای نشست روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ستاد مقابله با کرونا ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت ناگهانی مهندس پاپی شهردار حر گفت: از خصوصیات بارز مهندس پاپی مردم داری، نجابت و جهادی بودن است که علیرغم کمبود اعتبارات توانست کارهای عمرانی خوبی در شهر حر از جمله ساحل سازی، احداث شهرک دامداری و طرح توسعه شهر حر را در دستور کار خود قرار دهد و آنها را بنام خود به ثبت برساند.

وی افزود: شایسته است شورای شهر حر بمنظور تقدیر از تلاش های این عزیز سفر کرده و کارهای ماندگار وی، پیشنهاد نامگذاری یکی از خیابان های این شهر را ارائه دهند.

عدنان غزی در خصوص آخرین آمار واکیسناسیون اظهار داشت: بالغ بر ۶۵ درصد شهروندان نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کردند که این آمار در روزهای آینده روند صعودی خواهد داشت.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شوش در خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی و شرکت های تولیدی و صنعتی که تاکنون واکسن کرونا تزریق نکردند، گفت: همه مدیران دستگاه های اجرایی و کارخانجات صنعتی و تولیدی نسبت به واکسینه شدن خانوادگی پرسنل و بویژه دانش آموزان اقدام و به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

گفتنی است در این نشست به پاس همکاری و پشتیبانی نیروی مقاومت بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر، اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی و شرکت های تولیدی و صنعتی کاغذپارس، پگاه خوزستان، قند شوش با اهدای لوح تقدیر بعمل آمد.

۷۶