به ریاست سرپرست فرمانداری شوش؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

به ریاست سرپرست فرمانداری شوش؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

محمود عیدانی خواستار توجه و رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم شد و آنرا امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش؛ صبح روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ نخستین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس محمود عیدانی سرپرست فرمانداری شوش و با حضور اعضای شورای تامین و اداری در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شوش با اشاره به کمبودها و مشکلات موجود گفت: شهرستان شوش با این همه ظرفیت های خدادادی دچار مشکلات و چالش های ابتدایی ست و تنها راه حل خروج از وضعیت موجود همکاری و تعامل بین بخشی ست.

وی در ادامه بر لزوم نظم و انضباط اداری تاکید کرد و گفت: کلیه مدیران و روسای دستگاه های اجرایی باید نظم و انضباط اداری را در راس امور قرار دهند و در کلیه جلسات شخصاً حاضر شوند.

محمود عیدانی تصریح کرد: روسای ادارات باید در جهت رفع مشکلات شهروندان بصورت جدی مطالبه گر باشند و برای جذب اعتبار و امکانات بصورت مرتب به مرکز استان مراجعه کنند و در این خصوص هر جا که نیاز باشد ما نیز در کنار روسا و مدیران خواهیم بود.

رئیس شورای اداری شوش افزود: خوشبختانه روسا و افراد با تجربه و متخصص بسیاری را این جلسه دیدم و این برای من جای بسی خوشحالی و خرسندی ست و انتظار می رود با تعامل بین بخشی موانع و مشکلات پیش روی شهروندان حل شود.

رئیس شورای تامین شهرستان در خصوص راه اندازی پاسگاه شهر حر گفت: در جهت ارتقای وضعیت سطح نظم و امنیت شهر حر شورای شهر و شهرداری این شهر، طی نشستی با فرماندهی منطقه انتظامی نسبت به راه اندازی این مرکز انتظامی اقدام و نتیجه آنرا به فرمانداری اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری جدید شهرستان شوش ضمن تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و پیگیری مطالبات و مشکلات آنان گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید بعنوان اصلی ترین رویکرد دستگاه های اجرایی در شهرستان باشد و بهترین نوع این تکریم رسیدگی و حل مشکلات مردم است.

وی در پایان با اشاره به وجود ظرفیت های بزرگ در حوزه های مختلف کشاورزی دامداری، منابع طبیعی و گردشگری خواستار ترسیم و تدوین برنامه ریزی کارشناسانه د جهت توسعه و رشد شهرستان و آنرا ضروری دانست.

۷۲