جلسه شورای آموزش و پرورش شوش برگزار شد

فرماندار شوش: شرکت ها و صنایع بزرگ شوش باید در رفع نیازهای آموزشی مشارکت کنند

مهندس محمود عیدانی خواستار مشارکت شرکت ها و صنایع بزرگ در رفع مشکلات و نیازهای آموزشی شهرستان شد و آنرا در غالب اجرای مسئولیت های اجتماعی ضروری دانست.

به گـزارش روابط عمـومی فرمانداری شوش، صبح روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شوش به ریاست مهندس محمود عیدانی سرپرست فرمانداری شوش و با حضور سعید پور عبدالهی معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری، عبدالحسین شرفی مسئول دفتر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی، بخشداران، شهرداران، علی رحمتی مسئول ستاد اقامه نماز جمعه و امین سرخه ریاست اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضـای این شورا در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی برگـزار شد.

فرماندار شوش با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور، به عنوان اساس پیشرفت و ترقی نظام، به اهمیت برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش پرداخت و گفت: یکی از اهداف مهم تشکیل جلسات شورای آموزش و پرورش توجه به بحث اصل مشارکت در جریان تعلیم و تربیت است و از آنجا که رسالت آموزش و پرورش در جامعه بسیار حساس و مهم است همه ما وظیفه داریم به آن کمک کنیم.

وی در ادامه استفاده از تمامی ظرفیت‌ها شهرستان برای تحقق اهداف آموزش و پرورش را یک اولویت مهم دانست و اظهار کرد: آموزش و پرورش باید با استفاده از کارشناسان و دیگر دستگاه های مرتبط یک نقشه راه برای دستیابی به وضعیت مطلوب خود داشته باشند و با هدف‌گذاری، تصمیم‌ گیری و نظارت بر تحقق این اهداف به کمک آموزش و پرورش بیایند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شوش خواستار مشارکت جدی تر شرکت ها و صنایع بزرگ در رفع مشکلات و نیازهای آموزشی شهرستان شد و آنرا در غالب اجرای مسئولیت های اجتماعی ضروری دانست.

فرماندار شوش تصریح کرد: با توجه به حجم مدارس فرسوده انتظار داریم مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان از محل اعتبارات ملی و یا کمک به پروژه های خیر ساز، مدارس فرسوده را به نحو مطلوب نوسازی و تکمیل کنند.

۶۱