فرماندار شوش؛ بازسازی استخر شنای سرپوشیده یادگار امام شوش وارد فاز واگذاری شد

فرماندار شوش؛ بازسازی استخر شنای سرپوشیده یادگار امام شوش وارد فاز واگذاری شد

مهندس محمود عیدانی از واگذاری و آغاز بکار پروژه بازسازی و تعمیر استخر سرپوشیده شوش به بخش خصوصی در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش؛ مهندس محمود عیدانی سرپرست فرمانداری شوش صبح روز شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ در جلسه شورای ورزش این شهرستان گفت: طبق گزارشات واصله فرآیند واگذاری پروژه ی بازسازی استخر سرپوشیده یادگار امام شوش به بخش خصوصی در حال انجام است و عملیات تعمیر و بازسازی این استخر در روزهای آینده پس از عقد قرارداد آغاز می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: این استخر در دهه ۷۰ به بهره برداری رسیده و بدلیل فرسودگی تجهیزات موتورخانه و تاسیسات مستهلک این محل سالهاست که قابل استفاده نیست و نیازمند تعمیر و بازسازی ست.

محمود عیدانی به نقش ورزش به خصوص شنا و آب درمانی در ارتقاء سطح سلامتی افراد اشاره کرد و گفت: تعطیل شدن این استخر باعث نارضایتی شهروندان به ویژه جوانان شد و انتظار می رود که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و بخش خصوصی با تسریع در کار خود درب ورود قشر جوان به این محل باری دیگر به روی شهروندان باز شود تا ضمن آموزش شنا روند توسعه امور رفاهی- ورزشی شهرستان تقویت و گسترش یابد.

فرماندار شوش در پایان بر لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات هیات های ورزشی و رشته های پرطرفدار و مدال آور از جمله فوتبال، فوتسال، کشتی، سوارکاری و موتور سواری تاکید کرد و خواستار توسعه زیر ساخت ها و امکانات در این رشته ها شد.

۹۳