پیام گرامیداشت فرماندارشوش به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه

پیام گرامیداشت فرماندارشوش به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه

محمـود عیـدانی در آستانه چهل و چهــارمین سالـروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن تبریک این ایام از مردم برای شرکت در مراسم‌ راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۲۲ بهمن، پیام‏آور نام و یاد شهیدان والامقام است که در راه پیروزی این انقلاب و دفاع از تمامیت سرزمینی جانفشانی کردند و برهمگان واجب است که مدافعان راستین این راه و وحدت جامعه خود باشند و با وحدت و همدلی خویش مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در طی این چهار دهه بزنند.

اینک در حالی چهل‌وچهارمین سال پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم که دستاوردهای عظیم و بی‌بدیل انقلاب بر هیچ‌ کس پوشیده نیست و ثمرۀ این درخت تنومند، اقتدار ملی و بین‌المللی و جایگاه‌های جهانی در عرصه‌های گوناگون است که قطعا با همت، تلاش، صبر و استقامت اقشار مختلف مردم به وجود آمده است.

اینجانب ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن، از مردم شریف و انقلابی شهرستان شوش دعوت بعمل می آید همپای هموطنان ایران اسلامی به مانند سال‌های گذشته با حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل، بیعتی مجـدد با رهبـر فرزانه انقلاب اسلامی داشته باشند.

محمود عیدانی

فرماندار شهرستان شوش

۳۲