پیام تبریک فرماندار شوش به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج)

پیام تبریک فرماندار شوش به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج)

محمود عیدانی در پیامی فرا رسیدن سالـروز ولادت بزرگ مرد عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افضلُ اَعمـالٍ اُمّتی اِنتظارُ الفَـرَج افضل اعمال امت من انتظار فَرَج و ظهور امام زمان علیه‌السلام است. پیامبر اکرم (ص)

نیمه شعبان”، روز میلاد فرخنده یگانه منجی عالم بشریت، امید انسانها، فخر مسلمانان و طلیعه عدالت، مهدی موعود حضرت ولی عصر (عج) است و همه ما بعنوان رهروان راستین مکتب مهدویت با قلبهایی مَملو از اعتقاد به ظهور، در انتظار ظهور رسالت ناتمام انبیاء حضرت مهدی موعود (عج) چشم به راهیم تا با ظهور مبارک خود، شمیم عطر آگین و روح نواز صلح و آرامش را در جهان بگستراند و شب ظلمانی انتظار را به روشنی صبح امیدواری روشن کند و توفیق آنرا داشته باشیم تا در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم.

اینجانب فرا رسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت حضرت حجت‌ بن‌ الحسن‌ العسکری ارواح العالمین له الفداء را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و عموم مردم مومن و شهیدپرور شهرستان شوش و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض نموده و از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سلامتی شیعیان جهان و رهروان آن امام همام را مسئلت دارم.

محمـود عیدانی

فرماندار شهـرستان شـوش

۷