پیام فرماندار شوش به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی

پیام فرماندار شوش به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش؛ محمود عیدانی در پیامی ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور شهـرستان شوش بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگـزاران این عرصه تبـریک گفت. متن این پیام بدین شرح است: بسم رب الشهدا و الصدیقین

بی تردید حرکت رو به جلوی انقلاب شکـوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستـاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند. امروزه اگر ایران عزیز ما توانسته علی رغم تمام توطئه ها و تحریم ها با سربلندی و شکوه پا بر جا بماند، فقط بواسطه از خود گذشتگی و ایثار بزرگ مردانی بود که خالصانه و عاشقانه با دل و جان خود از این مرز و بوم پاسداری نمودند و با خون پاک خود امنیت و آزادی را برای ما به ارمغان آوردند.

اینجانب ضمن ادای احترام به روح بلند شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم، نظم و امنیت و مدافعان سلامت، خانواده های معظم شهدا، ایثـارگـران و جانبـازان و آزادگان سرافراز تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همگان را مسئلت دارم.

محمود عیـدانی

فرماندار شهـرستان شـوش

۶