فرماندار شوش: مدیـران و شهروندان زمینه افـزایش رضایت مندی مسافـرین نوروزی را فراهم کنند

فرماندار شوش: مدیـران و شهروندان زمینه افـزایش رضایت مندی مسافـرین نوروزی را فراهم کنند

محمـود عیـدانی بر لـزوم آمـادگی دستگاه های خدمات رسان در تعطیلات نوروزی تاکیـد کـرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش؛ ظهر روز سه شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ جلسه فوق العاده ستاد تسهیل سفرهای نوروزی به ریاست محمود عیـدانی فرماندار شوش و با حضور سعید پورعبدالهی معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری، مهدی دیـدا جانشین دادستان عمومی و انقلاب شوش، سرهنگ دوم رضا طاهری مسئول عملیات انتظامی شوش و دیگـر اعضـای این ستاد در محل دفتر فرماندار شوش برگـزار شد.

فرماندارشوش با بر شمـردن داشته‌ها و ظرفیت‌های متعدد طبیعی، فرهنگی و تاریخی شهرستان در ایجاد جذابیت برای مسافرین گفت: تلاش برای افزایش تمایل به ماندگاری و سکونت گردشگـران در محدوده شهری، می تواند نتایج مثبتی در تقویت اقتصـاد خـانوارها، داشته باشـد.

وی در ادامه با اشـاره بر اینکه مدیـران زمینه افزایش میزان رضایت مندی مسافرین نوروزی در شوش را فراهم کنند، افزود: برنامه ریزی ها بمنظور معرفی شایسته شوش و دستیابی به نتـایج مثبت اقتصـادی در بستـر گردشگـری و زیارتی، مدنظـر قـرار گیـرد.

محمـود عیـدانی بر لـزوم تلاش همه دستگاه‌ها در برنامه ریزی و خدمات رسانی در ایام نوروز تاکید کـرد و اظهار داشت: اتخـاذ تدابیـر لازم برای تبـدیل نوروز به یک خاطره ماندگار در اذهان مسافران و شهروندان توسط دستگاه‌ها ضرورت دارد و تمهیـدات لازم برای کنترل و هدایت ترافیک ایام نوروزی، تأمین و توزیع صحیح اقلام خوراکی، جلوگیـری از بروز اختلال در ارائه سرویس‌ های درمانی و بهداشتی، بهسـازی مسیرهای پر تردد مسافران و آشکار سازی علائم راهنمایی و نظارت بیشتر بر عملکرد دستگاه دولتی و خصوصی خدمات رسان ضـرورت دارد.

گفتنی است در این جلسه بدستـور عیـدانی فرماندار شوش هرکدام از مدیران، معاونان و مدیران ستادی در حوزه خود به ارائه گـزارش از آخرین اقدامات انجام شده جهت استقبال از راهیـان نـور و مسـافران نوروزی پرداختند.

۱۶