تکمیل اجرای شبکه فاضلاب شرق شوش بررسی شد

با حضور فرماندارشوش؛ تکمیل اجرای شبکه فاضلاب شرق شوش بررسی شد

محمود عیدانی در جلسه کمیسیون حفاری بر لزوم تعامل دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در جهت تکمیل و صدور اسناد آغاز طرح فاضلاب غرب شوش تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش؛ ظهر روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ جلسه کمیسیون حفاری شهرستان به ریاست محمود عیـدانی فرماندار شوش و با حضور علی ملک زاده معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مجریان طرح تکمیل فاضلاب شهری و دیگر اعضـای این کمیسیون در محل دفتر فرمانداری شوش برگزار شد.

فرماندارشوش پس از شنیدن گزارشات مدیران و کارشناسان دستگاه های خدمات رسان در خصوص پروژه ی فاضلاب شرق شوش گفت: با توجه به گزارشات کارشناسان عملیات تکمیل اجرای فاضلاب شرق شوش و بویژه در مناطق مختلف کوی سلمان فارسی باید با شناسایی نقاط آسیب پذیر با دقت و نظارت جدی تر اجرا شود.

وی در ادامه افزود: تکمیل و صدور اسناد آغاز به کار شبکه فاضلاب در غرب شوش می تواند در کاهش آبگرفتگی سطح خیابان ها و معابر نقش بسزایی داشته باشد.

محمود عیدانی با اشاره به اهمیت موضوع و لزوم تسریع در روند این پروژه اظهار داشت: همه دستگاه های خدمات رسان از جمله آب، برق، گاز، مخابرات و دیگر دستگاه های مرتبط باید با نگاه و ملاحظه توسعه و رفاه حال شهروندان با یکدیگر تعامل سازنده و راهگشایی داشته باشند تا مردم در هنگام بارندگی دچار مشکلات آبگرفتگی و یا تردد نداشته باشند.

رئیس کمیسیون حفاری شوش با تاکید بر لزوم اجرای عملیات ترمیم معابر حفاری شده تصریح کرد: با ایجاد تعامل بین بخشی، برنامه ریزی، تشدید نظارت بر نحوه تکمیل این پروژه عمرانی _خدماتی و همچنین براساس اعتبارات موجود همه خیابان ها و معابر آسیب دیده در هنگام اجرای این پروژه باید در اسرع وقت ترمیم و آسفالت شوند.

فرماندار شوش در پایان اضافه کرد: مباحث ایمن سازی و نصب علائم هشدار دهنده و اطلاع رسانی های لازم در محل های حفاری باید به نحو مطلوب و با نظارت کارشناسان صورت گیرد تا از هرگونه حادثه احتمالی پیشگیری شود.

۱۴