با حضور فرماندارشوش: آخرین وضعیت پروژه های مرحله نخست از اعتبارات آلایندگی بررسی شد

با حضور فرماندارشوش: آخرین وضعیت پروژه های مرحله نخست از اعتبارات آلایندگی بررسی شد

محمـود عیــدانی بر لــزوم تسریع در روند تکمیل پروژه های مرحله نخست از اعتبارات آلایندگی در حوزه عمــرانی تاکیـد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش، نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های مرحله نخست از اعتبارات آلایندگی به ریاست محمـود عیـدانی فرماندار شوش، سعید پورعبدالهی معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری، اسکندر خطایی رئیس دادگستری شوش، حسنوند نماینده دادستان عمومی و انقلاب شوش، شهرداران و برخی اعضای شورای شهرهای تابعه در محل دفتر فرماندار شوش برگزار شد.

فرماندار شوش در این جلسه با اشاره به لزوم توجه و پیگیری تکمیل پروژه های مهم شهرهای تابعه گفت: نظارت بر میزان پیشرفت پروژه ها و همچنین تسریع و رفع مشکلات باید با جدیت در دست پیگیری باشد تا شهروندان از این پروژه ها و طرح های در دست اقدام بهره مند شوند.

وی افزود: مرحله دوم اعتبارات آلایندگی به حساب شهرداری ها واریز و مسدود شده و شهرداری های تابعه باید سریعا لیست پروژه ها و طرح های عمرانی با هدف توسعه زیرساخت های شهری و عام المنفعه را به معاونت عمـرانی فرمانداری ارائه دهند.

محمـود عیـدانی در پایان خواستار ارائه گزارش آخرین وضعیت پروژه های تعریف شده به شهروندان شد و اظهار داشت: کلیه شهـرداران و دهیاران می توانند با بهره گیری از ظرفیت های مختلف رسانه ای و تبلیغاتی گـزارش عملکـرد خود را در خصوص پروژه های تدوین و تنظیم شده مربوط به اعتبارات آلایندگی ارائه دهند.

۱۶