فرماندارشوش: شورای هماهنگی روابط عمومی ها تشکیل می شود

فرماندارشوش: شورای هماهنگی روابط عمومی ها تشکیل می شود

محمـود عیـدانی در آیین تجلیل از روابط عمومی ها بر لزوم فعالیت جدی تر برخی روابط عمومی های شهرستان تاکید و آنرا در جهت جهاد تبییـن ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش؛ عصر روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ آیین تجلیل از روابط عمومی دستگاه های اجرایی و کارخانجات به ریاست محمود عیدانی فرماندارشهرستان شوش و با حضور سیدمهـدی چلوی معاونت سیاسی_ اجتماعی، فروغ پوراحمدی مشاور امور بانوان، خالدمنصـوری مسئول روابط عمومی فرمانداری شوش و سایر مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و کارخانجات در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.

فرماندار شوش در این نشست صمیمی با اشاره به نقش روابط عمومی در دستگاه ها و سازمان ها گفت: روابط عمومی ها می تواند با تدوین یک برنامه و ترسیم خط مشی در انعکاس و تببیین عملکرد ادارات و دستگاه های اجرایی نقش موثر و حائز اهمیتی داشته باشند.

وی در ادامه افزود: متاسفانه طی این مدت که در شهرستان حضور دارم با رصد عملکرد ادارات متوجه ضعف در برخی روابط عمومی ها شدم که انتظار می رود مدیران روابط عمومی ها با اهتمام بیشتر و فعال تر از گذشته فعالیت مجموعه خود را به جامعه منعکس کنند.

محمود عیدانی تصریح کرد: روابط عمومی یک اداره یا شرکت باید بتواند با استفاده از ظرفیت خوب خبرنگاران عملکرد آن دستگاه اجرایی را به درستی، شفاف و به شکل مطلوب اطلاع رسانی کند تا مردم در جریان عملکرد آن دستگاه قرار گیرند.

فرماندار شوش در پایان بر لزوم تعامل و همفکری بیشتر روابط عمومی ها با مجموعه فرمانداری این شهرستان تاکید کرد و آمادگی خود را در جهت تشکیل شورای هماهنگی اطلاع رسانی با نظارت و ریاست سیدمهدی چلوی معاونت سیاسی_اجتماعی فرمانداری اعلام نمـود.

گفتنی است در پایان این نشست فرماندار شوش با اهدای لوح سپاس از تلاش مدیران روابط عمومی های فعال تجلیل و قدردانی بعمــل آورد.

۱۷