فرماندار شهرستان شوش: لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی بهره گیری از تمام ظرفیت هاست

 فرماندار شهرستان شوش لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی را بهره گیری از تمام ظرفیت ها دانست و گفت:تعامل و همدلی مردم و مسوولان سبب هم افزایی و ایجاد بستر لازم برای نیل به اقتصاد مقاومتی ، توسعه و پیشرفت در این شهرستان شده است.

 به گزارش روابط عمومی فمانداری شهرستان شوش ‘ رضا نجاتی ‘ فرماندار این شهرستان در جمع مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان ، اقتصاد مقاومتی را مهمترین اولویت کشور عنوان کرد و افزود:اقتصاد مقاومتی ، تنها راه مقابله با تحریم دشمن و نجات دهنده اقتصاد کشور بوده که مردم و مسوولان باید با تمام توان برای تحقق آن بکوشند.

وی افزود:رهبر معظم انقلاب با ابلاغ سیاست اقتصاد مقاومتی وظیفه مسوولان را در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی مشخص نمود.

وی اظهار داشت:اقتصاد مقاومتی بر مبنای تولید و نگاه به ظرفیت های بومی و داخلی است.

“نجاتی” گفت:شهرستان شوش از استعداد و ظرفیت بالقوه ای برای خلق حماسه اقتصادی، در زمینه کشاورزی ، گردشگری و صنعت برخوردار می باشد که با تعامل و همدلی دستگاههای اجرایی می توان از این ظرفیت ها در راستای رونق اقتصادی منطقه استفاده کرد.

وی در ادامه به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در شهرستان شوش اشاره کرد و افزود: این طرح فرصتی مناسب برای بهره مند شدن هر چه بهتر اقشار مختلف مردم از خدمات بهداشت و درمان است که رضایت مردم را به دنبال داشته است.

فرماندار شهرستان شوش افزود:هماهنگی و همراهی مسوولان شهرستان شوش در اجرای طرح تحول نظام سلامت خوب بوده و شایسته قدردانی است.

وی تاکید کرد: با تکمیل تجهیزات بیمارستان نظام مافی شوش امیدواریم بزودی شاهد ارتقای سطح خدمات درمانی در این بیمارستان باشیم.

فرماندار شهرستان شوش شاخص ترین برنامه دولت را طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و گفت:این طرح در شهرستان شوش نیز با درایت مسوولان به خوبی اجرایی شده است.

“نجاتی” در خاتمه سفر استاندار خوزستان به شهرستان شوش را فرصتی برای بهره گیری هر چه بهتر از ظرفیت های این شهرستان در راستای رونق تولید و اشتغال عنوان کرد.

 

۳۴۰۷