فرماندار شهرستان شوش: حضور راهیان نور در منطقه عملیاتی فتح المبین رو به افزایش است

 فرماندار شهرستان شوش گفت:حضور کاروان های راهیان نور در منطقه عملیاتی فتح المبین در غرب کرخه همچنان رو به افزایش است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش “رضا نجاتی” فرماندار این شهرستان افزود: سفر کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی به مناطق عملیاتی غرب کرخه در شهرستان شوش که با آغاز سفرهای نوروزی شتاب گرفته همچنان طبق برنامه ادامه دارد.

وی فضای حاکم بر کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی فتح المبین و فکه را توام با نشاط معنوی دانست و اظهار کرد:سفر راهیان نور به مناطق عملیاتی شهرستان شوش طبق برنامه و در فضایی با نشاط در حال انجام است.

فرماندار شهرستان شوش همچنین استقبال مسافران نوروزی از مناطق عملیاتی این شهرستان را در تعطیلات نوروز امسال قابل توجه دانست و گفت:امکان حضور مسافران نوروزی با خودروی شخصی در منطقه عملیاتی فتح المبین و فکه فراهم شده و این طرح با استقبال گسترده مسافران نوروزی روبرو شده است.

“نجاتی” با اشاره به تامین امنیت و آسایش مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور اظهار کرد:بازدید از مناطق عملیاتی فتح المبین ، فکه و یادمان شهید آوینی تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

فرماندار شهرستان شوش افزود:سفر کاروان های راهیان نور به منطقه عملیاتی فتح المبین در شوش از اواخر اسفند ماه آغاز شده و همچنان با استقبال پرشور کاروان های راهیان نور بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد:در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی حضور مسافران و کاروان های راهیان نور در شهرستان شوش از افزایش چشمگیری برخوردار است به طوریکه امکانات ادارات و دستگاههای اجرایی برای خدمات رسانی به مسافران و راهیان نور بسیج شده است.

“نجاتی” همچنین گفت:علاوه بر مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ، جاذبه های باستانی و زیارتی شوش و منطقه حفاظت شده کرخه محل زیست گوزن زرد ایرانی نیز مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفته است.

۳۴۰۴